28.07.2021 Seiko okyanusları korumak için, PADI ve PADI AWARE Vakfı ile güçlerini birleştirdi.
Seiko Watch Corporation, PADI® ve PADI AWARE Vakfı’nın Deniz Atığı Projesi ile, okyanusları çöplerden arındırmak ve korumak için yeni iş birliğini duyurdu. Seiko, bu zorluğun üstesinden gelebilmek için Seiko Prospex Save the Ocean koleksiyonundan elde edilen gelirin bir kısmını, deniz atıklarını temizleyen ve rapor eden vakfa (dalgıç topluluğuna) bağışlayacak.Seiko’nun dalgıç saatlerinin tarihi 1965 yılında Japonya’nın ilk dalgıç saatini üretmesi ile başladı. O zamandan bu yana, Seiko'nun dalgıç saatleri profesyonel dalgıçların ihtiyaçları doğrultusunda geliştirildi ve güvenlik, güvenilirlik, okunabilirlik ve kullanım kolaylığı açısından dönüm noktası sayılan özelliklere sahip birçok saat üretildi. Bugün Seiko, dalgıç saatlerinin küresel standardını gururla korumayı sürdürüyor, aynı zamanda geleneği de koruyarak Prospex koleksiyonu aracılığıyla elli yıllık inovasyon üzerine inşa ediyor. 

Seiko, küresel PADI dalış topluluğunun daha temiz ve daha sağlıklı okyanuslar için deniz çöplerini temizleme ve önleme çalışmalarına sponsor olmaktan gurur duyuyor. PADI AWARE Vakfı™ Deniz Atığı Programının kalbinde, Dive Against Debris® (Atığa Karşı Dal) olarak bilinen dünyanın en büyük sualtı sivil bilim hareketi ve temizleme girişimi yer almaktadır. 70.000'den fazla dalgıç, değişimi savunmak ve uzun vadeli atık yönetimi çözümleri hakkında bilgi vermek için çalışarak sivil toplum kuruluşları, hükümetler ve yerel topluluklarla aktif olarak paylaşılan gezegendeki deniz tabanı atığına ilişkin en kapsamlı sualtı veri tabanının oluşturulmasına katkıda bulundu.

Seiko'nun girişimi, “sürdürülebilir kalkınma için okyanusları, denizleri ve deniz kaynaklarını korumak ve sürdürülebilir bir şekilde kullanmak” olan Sürdürülebilir Kalkınma Hedefi 14 ile yürütülecek.

PADI ve PADI AWARE Vakfı’nın Deniz Atığı Programı hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki siteyi ziyaret edebilirsiniz.
https://www.padi.com/aware/marine-debris

Seiko Prospex hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki siteyi ziyaret edebilirsiniz. https://www.seikowatches.com/global-en/products/prospex

   

   

Paylaş
28.07.2021 Seiko okyanusları korumak için, PADI ve PADI AWARE Vakfı ile güçlerini birleştirdi.
25.05.2021 Seiko 5 Sports, "With 5 Snaps"i sunar...
29.04.2021 30 Nisan-17 Mayıs 2021 tarihleri arasında Teknik Servisimiz Kapalı Olacaktır
10.03.2021 Prospex, Astron, Presage ve 5 Sports koleksiyonları Seiko’nun 140. yıl dönümünü kutlamak için bir araya geliyor.
10.03.2021 Japon Presage sanatı. GMT’nin uluslararası konforu. Mükemmel kombinasyon.
10.03.2021 Maceraperest Naomi Uemura’nın hayatına ve başarılarına bir saygı duruşu niteliğinde Seiko 1970 dalgıç saati.
10.03.2021 Seiko’nun 1959 yılına ait ilk Alpinist saatinin yeni bir yorumu.
12.02.2021 Prospex, Presage ve Astron, Seiko’nun 140. yıl dönümünü kutlamak için Japonya’nın birçok yüzünden ilham alıyor.
23.11.2020 Seiko’nun kurucusu Kintaro Hattori’nin doğumunun 160. Yıl Dönümünü Anma Filmi.
THIS SITE MAY BE RUNNING UNLICENSED ASPDOTNETSTOREFRONT.COM SOFTWARE!
CLICK HERE TO ACTIVATE YOUR LICENSE